A mlha se valí dál a dál...

2. listopadu 2014 v 1:17 | Lia |  Téma týdne
To když jste prostě nemožní a nic vás netěší.

Buďte sobci a nebojte se změn.
Když potkáte píďalčí mozky, tak je pošlete do míst, kde slunce nesvítí a jdete dál. Sami jste si určitě v hlavince navymysleli milion jiných starostí, které se alespoň týkají vás, ikdyž je to zase přehnaný, jako vejce od bioslepic.

Na co jiného v životě myslet, než na to, aby jste byli spokojení a dělali věci, které vás baví? Nikdo jiný to za vás neudělá a nikdy jindy nebudete mít šanci život prožít jinak. Líp. Takže takovéto stěžování si na něco nemá cenu.Přejdeme protivného řidiče v autobuse i houfek dětí, co si navzájem pomlouvají tablety??? Panebože. A je to tady. Řešíme kraviny, ale to do takové míry, že to snad ani není možné. Pak někdo upeče největšího marcipánovýho pelikána na světě, zasmějeme se tomu a jede se dál.
Taky neustále hlídáme svůj filcbook, jestli nás náhodou nešťouchl ten hezoun z druhého patra, který má ještě k tomu holku. Samozřejmě vy jste hezčí, to je jasný, taky to neustále musíte připomínat svým kamarádkám, kdyby to třeba zapomněly. A víte co? Kdyby jste s tím hezounem měla být, tak budete. Ikdyž někoho má. Když k sobě dva lidi patří, tak je jedno, kdy se potkají. Jestli je někdo z nich ve vztahu nebo ne, protože dřív nebo později se to udělá tak, jak to má být. Proto když chodím s Pepou a miluju ještě Honzu, tak to nejde žít jen s jednou půlkou skládačky. Někdy se to stane a je to prostě tak a nemá cenu se v tom topit... Nebo buďte nešťastní a zase se vrátíme k tomu, že vás nic nebaví, váš život vás nebaví, jste vlastně hrozné chudinky a opět si stěžujeme.Film Užívej si co to jde. Boris Yellnikoff a jeho životní teorie, které sází celý film. Kdo to nepochopí, tak hold má smůlu. Asi jiné vysvětlení není.

Jestli mám denně sníst devět porcí zeleniny, abych žil, tak díky, nechci.
Otec spáchal sebevraždu, protože ho deprimovaly ranní noviny, můžete mu to mít za zlé?
Váš syn je imbecil.. -Proto jste mu hodil šachové figurky na hlavu? -Snažil jsem se ho probudit z vegetativního stavu!
Teorie trestu smrti. Měl by se vztahovat na ty, co neuklízejí po psech, co jezdí na kole po chodníku a co svejm matkám říkají mamčo.
Znáš nějaké zábavné místo? -Co třeba muzeum holokaustu.
Zoufalý pesimismus zaměňuje za moudrost a věří, že je génius.
Nic netrvá navěky, teď když tu takhle stojíme a povídáme si, tak se neuvěřitelně rychle rozpadáme.


Možná jste se na minutu zamysleli, nebo jste mě právě prokleli. Tak to je hold osud. Stejně nás neustále žerou mikroby, tak co...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | Web | 2. listopadu 2014 v 1:27 | Reagovat
2 Tom Tom | 30. listopadu 2014 v 10:49 | Reagovat

Skvělý článek! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama