Můj tajný vztah s učitelem!

27. července 2014 v 20:55 | Lia |  Ze života..
Jak vlastně probíhá DVOULETÝ vztah s 8 let starším učitelem NA STŘEDNÍ ŠKOLE? Co když si ho máma bude pamatovat z rodičáku??! :-) Myslím, že každého, kdo měl alespoň trochu atraktivního učitele na škole, to muselo napadnout. Tak jsem se rozhodla sepsat příběh mé kamarádky.

JAKÉ BYLO VAŠE PRVNÍ SETKÁNÍ?
Vzpomínám si, kdy jsem ho viděla poprvé. Byly jsme s holkama unešené, že k nám do školy přišel mladý a namakaný učitel. Ale jiskra zatím nebyla. Asi si mě v těch davech ani nevšimnul. :))

JAK JSTE SE ZAČALI BAVIT?
Začalo to vlastně díky facebooku. Hodně mých spolužáků ho mělo v přátelích a já ne. Pak si mě přidal on sám a měl na zdi napsáno něco o zítřejší písemce z dějepisu, a to byla skvělá příležitost, tak jsem mu napsala (nenápadně) koketní zprávu, co v té písemce bude. :) A tak to začalo. Dlouho jsme si pak psali na fb.


KDY JSTE VĚDĚLI, ŽE SE UVIDÍTE A BUDE NĚCO VÍC?
Bylo to až asi po půl roce, co jsme si psali. Dlouho jsem si ho testovala, protože jsem chtěla, aby to myslel vážně a ne jako nějaké povyražení se studentkou. Pozval mě na schůzku, která probíhala normálně, jako z kdejakým klukem. Večeře, povídání, pusa, znáte to.

TAJILI JSTE VZTAH? JAK JSTE SE K SOBĚ CHOVALI VE ŠKOLE?
Já nikomu neřekla přes půl roku s kým chodím, ani nejlepší kamarádce. Vlastně mě to bavilo mít tajemství a bavilo mě to skrývat. Vždycky jsem si říkala "Jo, kdybyste věděli..."
Chodila jsem za ním o přestávkách, chodila jsem dřív do školy a on taky. Párkrát jsem vešla do kabinetu a byla tam jeho kolegině, to jsem pak honem rychle musela vymýšlet, co vlastně potřebuji. :)
Když měl dozor, tak jsem schválně chodila kolem, nebo jsme se nenápadně začali bavit. Ale to už to ve škole pár lidí a učitelů tušilo. Ale to už mou třídu neučil.
NA CHODBÁCH JSEM HO ZDRAVILA DOBRÝ DEN! :) Naopak ze začátku, když jsme spolu ještě nechodili, jsem si nemohla zvyknout na ahoj.

SCHOVÁVALI JSTE SE I VE VOLNÉM ČASE?
Vyzvedával mě na intru "za rohem" a jezdili jsme na rande do jednoho podniku, nikdy jsme tam nikoho známýho nepotkali a pak už nás tam znali, měli jsme tam i svůj stůl. Když jsme chodili např. do kina, chovali jsme se jako kamarádi. Takže nás párkrát někdo viděl, ale "nic" na nás neměli..

VĚDĚLI O NĚM RODIČE?
U něj doma to věděl jen brácha. Rodiče mě znali, jezdila sem tam často, ale oficiálně jsem studovala gympl v jiném městě. Žádné podezření neměli. Když už mi docházely výmluvy u nás doma, kam to pořád jezdím, musela jsem s pravdou ven. Mysleli si, že se jen stydím přítele ukázat. ALE JÁ SE BÁLA, ABY HO MÁMA NEPOZNALA Z RODIČÁKU! :) Museli jsme si vymyslet, kde pracuje, jakou dělal školu, kde jsme se poznali a tak. Nicméně to vyšlo, doma ho přijali. I to, že byl o 8 let starší. Dodnes neví, že to byl můj učitel.


MĚLA JSI PŘED JEHO KAMARÁDY PROFIL "STUDENTKY"?
Kamarádi netušili, že sem jeho studentka. Ale nikdy sem si je neoblíbila, byli ve věku (30), mě bylo 18 a nezajímalo mě, co mimina a co bylo v práci, že bude svatba atd. Navíc manželka bráchy byla nejnudnější osoba, kterou znám. Žádný smysl pro humor, ani žádné nadšení pro něco. Taková žena v domácnosti. :) Byli jsme ve čtyřech u moře a tam mi došlo, že přítel je mezi takovými lidmi spokojený a začalo být něco špatně.

JAK SE K TOBĚ CHOVALI SPOLUŽÁCI A TI, KTEŘÍ TO TUŠILI?
Spolubydlící na intru viděla, že si s ním píšu na fb, pak ty zamilované pohledy na monitor. Zeptala se mě, jestli s ním něco mám, ale lhala jsem, protože by to pak věděli všichni..
Ve čtvrťáku už to věděly moje 2 kamarádky ze třídy. Učitelé to tušili a třídní se ke mně chovala jinak, byla nepříjemná a já ji za to nesnášela. Na rozlučáku ve čtvrťáku se to dozvěděli už všichni, přijel tam za mnou. Asi si dokážete představit, jak byli všichni v šoku! :)


NEVÍM, JAK TO VZNIKLO, ALE KDYŽ O NĚM MLUVILY KÁMOŠKY, TAK MU ŘÍKALI "BABIČKA", ABY TO NIKDO NEPOZNAL! :))

ROZEŠLI JSTE SE SPOLU VLASTNĚ AŽ PO STŘEDNÍ ŠKOLE, KDY JSTE SE UŽ NEMUSELI SCHOVÁVAT. CO SI MYSLÍŠ, ŽE VÁS K TOMU VLASTNĚ VEDLO? NEMŮŽE TO BÝT TŘEBA TÍM, ŽE UŽ TO NEBYL TAKOVÝ ADRENALIN?
Rozešla sem se s ním po maturitě na podzim, ale už to k tomu ale směřovalo dlouho. Přestali jsme si rozumět. Já sem se změnila, chtěla sem víc, něco zažívat, poznávat. Přispělo k tomu i to, že už v tom vztahu nebylo to napětí, adrenalin. To mi chybělo. Nerozuměli jsme si ani v sexu. Nuda, nuda, nuda. :) Tak jsem to ke konci nevydržela a rozešla jsem se s ním.

Ale ničeho jsem nelitovala, ani teď nelituji...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | E-mail | Web | 27. července 2014 v 21:31 | Reagovat

Nové články na zdi! ///Dej "lajk"///
https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz?fref=ts

2 hhh hhh | 2. března 2015 v 13:30 | Reagovat

Jbmnt

3 Petra Petra | E-mail | Web | 17. dubna 2015 v 17:50 | Reagovat

Jelikož na naší škole není ani 15 holek, vzbuzuji hodně pozornosti, tak bych do toho nešla. I Když cítím, jak zírají.

4 Varangi Varangi | Web | 15. ledna 2016 v 12:50 | Reagovat

online pujcky české budějovice :-D

5 SergiooH SergiooH | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:58 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama