ŽENA A /skorojejí/ KONDOM

10. března 2014 v 13:52 | Lia |  Ze života..
Aneb- kondom, který má žena v kabelce a ve finále ho ani nepoužije. :)
Možná to není JEN případ jedné /skoroblondýny/.

Ženy jsou obecně velice nerozvážné. Ať už jde o výběr jídla v restauraci nebo koupě nových bot. Bloudí po obchoďáku a hledají ten slavný regál, který nabízí jen jedno zakončení večera. Jakého pomocníka ale vybrat? Stojí před stovkou názvů a v tu chvíli začnou uvažovat. :)


Takže- první který vidí, je extra lubrikovaný. Ale pak si vzpomene, že jednou z něj měla jakousi alergii, pokud to tedy nebyla alergie na jídlo, které s partnerem snědli a on jí ho následně předal trochu níž, než jsou ústa. :) Nebo tento- extra tenký. Ale co když je tenký až moc a když to bude divoké- musí to být divoké! Tak praskne a půjdeme se všichni klouzat.. Extra tenký nebrat! S příchutí nemůže koupit, protože by se jí to nehodilo k občerstvení, které chystá. A tuňáka s čokoládou si nikdo nedá. Pak jsou tu obyčejné. Úplně obyčejné. Název nenese nic ze slova extra a cena je nižší, než u těch předešlých. To přece nejde, abychom si nedopřály trochu luxusu! Levné kondomy používají jen zoufalci.. Ale ještě nejsme u konce. Už se rozhlížíme, zda nás někdo s úsměvem nesleduje, ale u tuto chvíli se už smějeme my. Vroubkované? Jsme snad nejaké děti, abychom si hráli a vymýšleli krávovinky? A pak zase něco extra. Extra bezpečné. Nebudou ale moc tlusté, nepohodlné pro chlapa? To je dilema.
Takže teď jsme prošly všechno a můžete hádat, které si žena nakonec vybere. ...Ano, ty první, na které měla alergii a bude doufat, že už jí mít nebude. :))


Jenže to není všechno, co se začne dít v té malé hlavince. Mám dostatečně ostrou žiletku? Radši si jednu koupím. Jaký mám lak na nohou? Musím vzít o číslo světlejší odstín na ruce, aby to ladilo. S kondomy v ruce si vyběháme ostatní smrtelně důležité věci!! A pak musíme čekat dlouhou frontu u pokladny. Jednotlivé věci dáváme přes extra lubrikované, protože všichni lidé určitě koukají zrovna na nás. :)) Když už se konečně blížíme k pokladně, tak jsou tu kondomy znovu! Jak překvapivé. Začne nám šrotovat, jestli máme ty nejlepší. A nakonec si vezmeme tedy extra bezpečné a partnera i s jeho kecy tímto hodíme do kytek. :)

Nastává hodina H. Jdeme se s partnerem projít, abychom ulehčily situaci a nešli hned na věc. Kondom hodíme do kabelky. Co kdyby náhodou? Nebo to většina z vás viděla v jednom začátečním dílu Sexu ve městě, kdy se Carrie setkala s Božským právě kvůli vypadlým kondomům z kabelky. :) Ale zpět. Projít jsme se sice byli, ale žádné ulehčení situace nenastalo. On navrhne, aby jsme se jeli projet. Hmm.. Ostatně proč ne. Nohy máme oholené a jsme dokonale připravené i na takovouto vyjížďku a ostatní si můžeme nechat na později.

Jedeme autem, večerní projíďka městem s oblíbenou hudbou nás dokonale uklidní a nemyslíte na to, co bude dál. Dojedete na vyhlídku a začnete se líbat. To se ostatně dalo čekat. :) U líbání ale neskončíte a jednotlivé kusy oblečení mizí na zadních sedačkách. Už jste skoro u úplného sblížení a čeká se akorát na kondom. V tu chvíli hrabete kabelku, protože chcete ten svůj, ale všechno vám trvá moc dlouho a kabelka je bezedná! Nic nenajdete. Nakonec ani nevíte, jestli jste si ho tam vážně dala. A v tom on vytáhne z peněženku určitě dva roky starý kondom. Ten nejlevnější co existuje a vy....... Vám je to už vlastně jedno! :)
Při dalším šáhnutí do kabelky je kondom to první, co držíte v ruce, ale už je pozdě.
A takto končí cesta vašeho kondomu. :)

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | E-mail | Web | 16. března 2014 v 14:56 | Reagovat

Novinky z vrbaweb na své zdi... :)
https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz?fref=ts

2 Květoslav Květoslav | 20. března 2014 v 19:05 | Reagovat

...banana... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama