Proti stereotypu- tlučte hlavou o zeď!

15. března 2014 v 12:12 | Lia |  Tipy a sex
Stejně jako vás nudí celý týden chodit do práce a do školy, tak vás může nudit váš milý...
A v tu chvíli je důležité, co vás vždy odradí. Jestliže přijdete domu a on sedí ve svém promáčklém křesle, kouká na televizi a na stole má nádobí z půlky kuchyně, kde už roste penicilin, tak zde je problém jasný. Aby jste se na něj následujících pár hodin usmála, nebo se o to alespoň pokusila, tak kupujte papírové tácky a umělohmotné kelímky a křeslo pohřběte hluboko do sběrného dvora a řekněte mu, že ho snědli roztoči.
Musíte klást důraz na to, že si ho tímto přestáváte vážit, že jste z toho nešťastná. Přestáváte vidět snahu z jeho strany. Pokud vás nevyslechne a nepokusí se, aby ve vašich očích vypadal zase dobře, tak ať jde i s křeslem...


Když vás nikam nevytáhne- máte dvě možnosti. Jako první je ta, že mu pustíte film Muži v naději. Nebo posledních pár minut, protože tam uslyší moudro lidstva- ŽENA SE NESMÍ NUDIT! Kdyby zrovna neposlouchal, tak to pětkrát přetočte.
A pokud to nepomáhá, tak prostě začněte chodit ven bez něj. Každá žena potřebuje vyvenčit a když né s ním, tak pomohou kamarádky a on si to začne uvědomovat a nakopne ho to!

Nosí pořád jedno oblečení, které se skoro rozpadá- muži na tohle nemají žádný šestý smysl. Pokud jim netáhne na "kulečník" :) budou mít pořád ty stejné tepláky a neřeší to. Nás tím bohužel dost odradí..
Řekněte mu, že v nich vypadá tlustě! To byste se divily, jak na to chlapi slyší. Pozor ovšem, aby vám to neoplatil. :)

Když vás nudí sex- tak na tohle téma tu mám pár tipů a článků v rubrice sex. Ale problém je si uvědomit, co vás vlastně nudí. Jestli technika nebo partner, aby se s tím ještě mohlo něco udělat.
Ale rozhodně nenechávejte "OMYLEM" na wc knihu- Padesát odstínů šedi!!


Říká často jedno slovo- jakmile o tom někomu řekněte a jakmile to nehodíte za hlavu, tak ono slovo budete slyšet pořád. A to vám to teprve začle lézt krkem! Třeba JASAN... Co to jako je?
Pokaždé, když to řekne, tak se ptáte- co? -co? A on to dvakrát zopakuje a vy si přejete, aby už řekl alespoň nějaký jiný druh dřeviny!
Aby vás neobviňoval, že na něm vidíte samé chyby, tak zkuste tohle. Až to řekne znovu, začněte tlouci hlavou o zeď a ono se to vysvětlí. A pokud ne, tak zaručeně přijdete na jiné myšlenky. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | E-mail | Web | 16. března 2014 v 14:54 | Reagovat

https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz?fref=ts
A mějte novinky přímo na své zdi.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama