Z obyčejné lásky do vězeňské cely!

14. února 2014 v 21:52 | Lia |  Ze života..
Je to OPRAVDOVÝ příběh mé kamarádky, která mi ho zpětně vyprávěla. Pozorně čtěte, protože nikdy nemůžete říct, že dokonale znáte svůj protějšek... :)
( Ujišťuji vás, že je normální- nefetuje, nekouří, nepije. Je chytrá a hezká... )

Jsem Bára, bylo mi 17 let, když jsem šla na oslavu jednoho kluka od nás z města. Moc jsem ho neznala, ale šla jsem tam. Ten večer jsme se začali dost bavit. Nevím co se mi na něm líbilo, ale byl takový jiný a milý. Psali jsme si a scházeli se a pak jsme spolu začali chodit. Taky asi proto, že jsem do té doby jiný vztah neměla a taky, že mě pořád nebavilo sedět doma. A jak říkám, byl jiný. Ne jako ostatní kluci. Přiznávám, že už v tu dobu měl takové divné názory, ale já se do něj postupně zamilovala!
Ale aby to nebylo tak pohádkové, tak ve chvíli, kdy to s ním bylo opravdu pěkné, tak ho zavřeli do vězení. Pár kamarádů ho podrazilo a jednalo se o nějaké drogy. No a já mu samozřejmě věřila a chtěla jsem ho mít zase u sebe! Bylo to opravdu zoufalství. Psali jsme si zamilované dopisy, chodila jsem ho navštěvovat.. Když jsem poprvé šla do věznice, tak mě vůbec nenapadlo, co tam vlastně dělám, nedošlo mi nic. Prohledávali mě, jestli tam něco nenesu, hlídali nás dozorci. Jednou jsme si nemohli dát ani pusu.. Ale jak říkám.. Byla jsem zamilovaná do svého kluka asi tak jako všechny holky, co prožívají první lásku. A jestli se ptáte, co rodiče, tak ty mi to samozřejmě zakazovali. Byly neustálé hádky a nechtěli mě nikam pouštět.

zdroj obr: cas.sk

Když měl soud, tak ho pustili. Byla jsem opravdu šťastná!! Ale v tom se začalo kazit i něco mezi náma. Uvědomila jsem si, že se vlastně všechno tak trochu začíná točit kolem sexu a najednou to byla naše -skoro jediná činnost. Když jsem mu někdy řekla, že nechci, tak byl oheň na střeše. Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Ale nějak jsem to nechala být. Až jednou znovu venku jsem řekla nějakou kravinku, jako narážku a on mě shodil. To už jsem nevydržela a řekla jsem mu, že bychom to měli spíš ukončit. Vůbec to nebral. Jako by se nic nestalo. Tak jsem mu řekla, že jsem ho podváděla, když byl ve vězení. V tu chvíli se mu zatmělo před očima, kopal do zastávky a já šla domů. Doběhl mě a začal mě fackovat a plivat do obličeje. Říkala jsem mu, že je konec, ale asi to nějak nepochopil.
Od té doby na mě fakt skoro každý den! Čekal u cesty, odkud jsem chodila ze školy. Měl kytku, nebo dárek a neustále mi telefonoval. Opakoval jen jedno, jestli se k němu vrátím.. Já ho zase odháněla, ať mám nějaké soukromí a že to už nepůjde. Chvíli mi dal (skoro teda) pokoj, ale! Pak přišel s tím, že spím s někým jiným. Což si teda vymyslel. A už tam nestál s dárečkama, ale když mě viděl, tak mi nafackoval. Bylo to hrozné psycho! S rodiči se o tom nedalo mluvit a jednou jsem šla na policajty. Ti mi teda vůbec nepomohli. Tak jsem vyšla ven a dostala jsem znovu. Bral mi telefon, abych neměla důkaz, že mi vyhrožuje.. Jednou na mě čekal před domem a znovu mě napadl. Šel se mnou dovnitř a chtěl se mnou mít sex, ale to jsem samozřejmě brečela a ječela. Táta to slyšel, porvali se spolu a mně dal taky, protože si myslel, že se s ním znovu tahám.

mdiva.aktuality.sk


To už jsem ale byla připravená jít na policajty, ale ještě jednou jsem ho potkala. V tu chvíli jsem o sebe měla teda velký strach. Byl úplně mimo, připadalo mi, že mě odvleče někam, kde nebudou lidi a tam mě nějakým způsobem zabije. No hrůza. Potají jsem napsala sms mámě, kde jsem a ať zavolá policajty. Ti přijeli, odvezli si ho a já pak vypovídala u soudu.
Dostal rok vězení a já si teda oddechla. Myslím, že za tenhle rok jsem strašně moc dospěla. Teď už je venku a já se bojím chodit někde v noci. Za tu dobu jsem neměla žádný vážnější vztah, protože jsem ztratila jakoukoli důvěru ke klukům, ale dostávám se z toho.
Tím chci říct, že se to nestává jen ve filmech. Nikdy bych nečekala, že se to stane mně.. A stalo se.
Zpětně chápu svoje rodiče, že mě od začátku chtěli chránit. Sama budu svoje děti asi držet zkrátka. Tak buďte opatrné a asi víte, co si z toho odnést... Láska dělá hodně!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | E-mail | Web | 15. února 2014 v 7:56 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama