SEXY NADÍLKA PRO PARTNERA!

22. prosince 2013 v 17:10 | Lia |  Tipy a sex
Máte pro něj hromadu dárků, ale připadá vám, že v nich není nic osobního?
Udělejte svému partnerovi překvapení na Štědrý večer, na který nikdy nezapomene!

1) Po večeři se odeberte do kuchyně, vezměte si pár kousků cukroví a položte se na stůl, či kuch. linku. Ve spodním prádle na sebe naskládejte pár vybraných dobrůtek a svého milého zavolejte. Bude z vás muset cukroví sníst bez pomoci rukou a všichni víme, že další krok povede do ložnice, nebo ne??:) To samé můžete udělat partnerovi. Přijďte k němu, ať se svlékne do spodního prádla, že byste ho ráda trochu vyzdobila. Bude překvapen!


2) Do obálky pod stromeček mu napiště váš plán na večer. Udělejte mu jakýsi "vánoční, postelový" voucher, na který se bude těšit po celou dobu rozbalování dárků. Popiště mu klidně i detailně, co s ním hodláte provozovat. Můžete začít tím, ať se připraví na hezkou masáž, která bude začínat u hlavy a postupovat dolů a u rozkroku se na pár minut zastavíte. Můžete mu udělat masáž penisu, která bude samozřejmě na vaší fantazii. Můžete mu popsat, jak si ho osedláte, až bude zcela uvolněn z masáže a ležet na zádech... A najednou bude chtít celý průběh večera urychlit. :)

3) Také si nevzpomínáte na Vánoce, kdy byste nedostali alespoň jeden sprchový gel a poděkovali a hodili ho k ostatním dárkům? Třeba byste mohli letos dát větě >dostal jsem "sprcháč"< nový pohled! Řekněte mu, ať si vezme nový sprchový gel, že ho chcete vyzkoušet. Žádný chlap neodmítne sprchu (vanu) se ženou. Pěkně si ho celého namydlete, ať si to pořádně užije a pak už záleží na vás. Ale můžete mu udělat dobře ústy a nechat se celá ozdobit jeho sněhem?:)


4) Tenhle scénář by šel ještě před samotným večerem, kdy se vrátí domů. Udělejte mu po domě cestičku ze šipek a u každé mu nechte vzkaz. První můžete nechat hned u dveří, že jestli chce vidět vánoční dárek, ať jde po šipkách. U dalších mu nechte vzkaz, ať si svlékne určitou část oblečení, ať si pána postaví do pozoru a podobně. :) A na konci (je jedno v jaké místnosti) budete vy a budete mít na sobě nové spodní prádlo/košilku a hlavně mašličku. jistě si vás hned rozbalí. :)

5) A zaručený návod na striptýz, který neodmítne nikdy nikdo. :)
Použijte třeba červené spodní prádlo, ať jste trochu do vánočního, nebo třeba váš nový dárek, který jste dostala. (blůzu, sukni, kabát pod kterým nemusíte nic mít) http://vrbaweb.blog.cz/1307/jak-na-striptyz

A naše stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama