Vesnické hrátky/nehrátky

18. září 2013 v 22:12 | Lia |  Téma týdne
Tento příběh se stal mé kamarádce, ale prostě jsem ho musela do podrobna sepsat!! Snad v něm i vy uvidíte to kouzlo vesnice...
Bydlím na malé vesnici a má rodina provozuje penzion. Je až neuvěřitelný, kolik městských lidí jezdí v létě k nám a kochají se přírodou. Každý tu spí do oběda a hrozně se tomu diví. Na vesnici je čistý vzduch a klid...
Jednou k nám přijela rodina se dvěma skoro dospělými dětmi (kluk a holka). Samozřejmě ty k nám jeli z donucení svých rodičů, takže celé odpoledne běhaly po kopci a hledaly signál na svoje super nové telefony. Ten kluk se mi ale sakra líbil! Měl tmavé oči a vlasy a výraz takového toho zamračeného drsňáka, ale když se usmál, tak byste mu tu masku nevěřili.
Druhý den dopoledne jsem byla vyvenčit mého pejska a rovnou jsem s ním skočila do místního rybníka. Když jsem se vrátila k domu, tak auto našich návštěvníků bylo pryč. Nejspíš odjeli na nějaký výlet do okolí. Pomyslela jsem si, že mám alespoň čas na sebe, než půjdu pomáhat do kuchyně. Šla jsem tedy za barák a sundala si vršek od plavek, aby dobře uschl. Slunce pálilo a já jsem na pár desítek minut usnula... Po probuzení jsem se lekla, jestli mě někdo neviděl, tak jsem se oblékla a šla do domu. V kuchyni mě hned zapojili do práce, ale hlavně nikdo nic neviděl! Uff! :D
Když jsem si své odpracovala, tak jsem si šla dělat svoje věci a naše návštěvníky jsem až do večera neviděla. Akorát naši se s nimi během dne nějak zázračně skamarádili, takže večer byla na programu velká grilovačka.
U ohně byli akorát dospělí a mě zajímalo, co dělá ten muj objev. :-) ... Šla jsem se nenápadně projít (hledat) :-) Ti dva seděli v kuchyni skoro po tmě u stolu a měli načaté víno. Když jsem přišla, tak se skoro lekli, ale nakonec mě pozvali ke stolu. Chtěli si ten nudný večer s rodiči zpestřit trochou alkoholu a mě pak přemluvili a sebrali jsme našim ze sklepa ještě jedno víno. Nevím jestli to bylo tím pitím, ale pořád jsme se něčemu smáli a bylo to super... Ona- Sára se najednou zvedla a řekla, že si jde nahoru pro nějakou mikinu. A jak odešla, tak se nevracela... A nám to bylo čím dál více jedno a ani jsme se nezajímali, kde skončila. Musím přiznat, že mi stačí hodně málo alkoholu, aby se mi motal jazyk a taky nohy. :-)
Takže po těch pár hodinách jsem já a kupodivu i Roman, vyklopili skoro celý svůj život a dost jsme si rozumněli. A pak to začalo být zajímavější. Řekl mi, že byl ráno v domě, že s rodiči nikam nejel. A že viděl něco hezkého vzadu za domem... Mě!!!!! A bez plavek... Tak jsem se tomu smála. Vlastně nic jinýho mi nezbylo, protože nadávat jsem mohla jen sama sobě. :-)
A pak jsme dostali nápad, že pujdeme na procházku k tomu rybníku, kde jsem si ráno zamokřila ty osudné plavky. :) Potichu jsme se dostali na cestu, která vedla kousek od rodičů, ale ti měli také naváto... Cestou začal dělat, že mě ve tmě hledá a začali jsme se osahávat. Kolem to všechno šustilo a on se vždycky lekl. No jo... "Poprvé" v lese. A pak jsme došli do cíle. Byla teplá noc, tak bylo jasné, že hupsnem do rybníka. Alkohol měl za následek, že jsme se nestyděli, ale prostě svlékli a šli. :-) Takže ve vodě jsme se sebe letmo dotýkali bylo to moc krásný. On byl krásný. Byl skoro úplněk, takže byly vidět siluety. Po koupeli jsme na sebe naházeli jen nejnutnější oblečení a sedli si na lávku. Strašně dlouho jsme vedli alkoholový a bezvýznamný rozhovor, ale bylo mi to fuk.. Večer byl krásný a my se zas vrátili do domu.
Tu noc k ničemu nedošlo, ale stalo se to, že Roman si našel své kouzlo vesnice a jezdí za mnou pravidelně na víkendy a nesmírně se mu tam líbí. :-)
A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama