IGNORANTE, PŘÍŠTĚ SE NAMALUJ

10. srpna 2013 v 0:15 | Lia |  Téma týdne
Tento článek berte jako něco, co se může běžně stát a když se to stane, tak už si nemůžete vyčítat to, že budík je váš nepřítel.. :-)
Každý si myslí, jak je život vysokoškoláka lehký. Po pravdě nevím, kde se zrovna u mě stala chyba, ale já takové štěstí nemám, protože jsem musela utíkat na MHD, už něco málo po šesté hodině ráno! Samozřejmě neupravená s vlnou na hlavě, na které by se dalo surfovat a nenamalovaná. Svůj obvyklý spoj jsem nestihla, atak jsem o pár minut později nastoupila do dalšího autobusu. Vždy si sedám dozadu a zády k lidem, protože vidět ráno všechny ty otrávené lidi- nebo naopak happy lidi, tak bych asi velice rychle zezelenala a udělala něco nehezkého...
Takže jsem si tak seděla a v uších mi hrál Robbie Williams a jeho nový hit Candy. Můj ranní relax spočíval v tom, že jsem si toho sexy zpěváka představovala v hambatých scénách a pomalu jsem se regenerovala ze všech těch starostí. Vedle mě přes uličku seděl takový sympaťák a až neobvykle se tam skoro rozvaloval.
A teď přišla ta hlavní scénka. Jelikož jsem s sebou do školy táhla nějaké to učení, tak jsem měla větší tašku hozenou vedle sebe na sedadle. Ve chvíli, kdy jsem nastupovala, tak bys autobus poloprázdný. Kdo by také v tuhle hodinu někam jezdil... Ale! To, že jsem seděla na tom pěkném místečku vzadu, mělo za následek to, že jsem dozadu neviděla. A tak jsem byla v tom mém pěkném snění a najednou... Slyšela jsem nějaké hlasy a dokonce i můj soused vedle vstal, tak jsem si (ještě stále) nenápadně vyndala sluchátka a to už jsem slyšela ten ječák. Nějaká milá babička -omyl / nějaká rachejtle, která přiletěla na koštěti si usmyslela, že si sedne právě vedle mě. A to kousek ode mě bylo volné místo. Nevím jak dlouho už tam stála, ale tahle naše babi rozjížděla ta svá moudra, jakože má taška si jistě zaplatila místo na sedačce :) :) To dokáže ráno povzbudit. Samozřejmě dvě paní za mnou se k ní přidaly, jaká je dnešní mládež nevychovaná. No, můžete jí v tomhle něco říct? Vzala jsem si zpět svá sluchátka a tašku dala na klín. Nejen, že si babi prostě ráno chtěla zpestřit den, ale podle všeho si ráno lokla něčeho ostřejšího. Další zastávku jsem ji opustila a ocitla jsem se na zastávce, kde další spoj jel až za čtvrt hodiny. A jak jsem tak sledovala ten jízdní panel, tak jsem měla strašný pocit, že někdo sleduje mě... K mému překvapení za mnou stál můj ex. Ačkoliv je doba fejsbuku, tak jsem neměla nejmenší tušení, že se nachází ve stejném městě. Tři roky jsme se neviděli a předtím nám to klapalo, ale měla jsem pocit, že si potřebuji ještě něco užít, tak jsem to skončila.. A víte co? Vypadal ještě lépe a ještě více sexy. Vždy jsem si myslela, že na mě bude čekat.
Shrneme to.. Vystoupil kvůli mně a dali jsme se do řeči. Jistě, že si mě všiml kvůli tomu notorovi, co na mě řval. :) Tak jsme se tomu pěkně smáli a já si v duchu gratulovala, že mám alespoň vyčištěné zuby. Chvátal do práce, tak jsme každý odjel jiným směrem. Měla jsem z toho opravdu dobrý pocit. Druhý den ráno čekala na ten pozdější spoj autobusu a vstávala jsem už někdy v 5hod, abych taky nějak vypadala! Každý den jsem si nenápadně sedala čím dál více k prostředku a on co? Už jsem ho nepotkala a ani se neozval...
Ps: Díky babi...


A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Feelingroovy Feelingroovy | E-mail | Web | 22. prosince 2013 v 12:03 | Reagovat

Všechno zlé je k něčemu dobré:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama