TIPY NA FUNGUJÍCÍ VZTAH

4. července 2013 v 23:54 | Lia |  Jak na muže
Není to tak složité.. Víte, že existuje pouze pár tipů pro dobrý vztah? Tak od zítra směle do toho! :-)1) Naučte se vařit alespoň jedno jeho oblíbené jídlo.

2) Snažte se, aby váš muž byl přeci jen o něco ošklivější, než vy. Proč by se pak koukal po jiné?

3) Neodmítejte sex. Když na něm vidíte, že do rána to jeho příklopec prostě nevydrží, tak ho radši půl hodiny drážděte- třeba prádýlkem.

4) Nastavte si alespoň dvakrát týdně čas pro své aktivity, kdy každý může navštívit své kamarády. Jestli vy nepotřebujete výdech od jeho zvednutého prkýnka, tak on určitě!

5) Když tvrdí, že jde ven s kamarády, tak jde ven s kamarády a nemusíte každých 5 min zkoušet jeho telefonní signál.

6) Nepomlouvejte jeho matku v žádném případě! Ani, když má lepší omáčku, než vy..

7) Na dovolenou radši ve 4. Upřímně se zamyslete... Kdo by to s vámi celé dny vydržel?

8) Nemluvte jak dlaždič a své soukromé věci neříkejte nikomu z jeho kamarádů. Pouze svému milému a své nej kamarádce, která ovšem nemá penis! Muži jsou na to velmi citliví.

9) Chcete sex? Nemějte vedle toaletního papíru vložky, či tampony s aplikátorem.

10) Když se delší dobu nemůžete vidět, tak mu poslete pěkně žhavou sms.

11) Pro odvážnější: pošlete mu erotickou mms, nebo email. Vyfoťte si svůj zadeček a budete koukat, co to bude za reakci. A věřte, že je jedno, kde to fotíte a co to je za kvalitu. Hlavní je, že tam je váš zadek! :)

12) Aby se zbytečně nelekal? Nenechávejte si u něj zubní kartáček. Obzvlášť, když bude v kelímku spolu s kartáčkem jeho matky!

13) Nevyčítejte mu, když si nepamatuje všechny příběhy všech vašich kamarádek, které jste mu říkala minulý týden.. Vy ho snad také pořád posloucháte?

14) Když vymyslí nějaký plán na víkend, tak je vždy skvělý! Ne dobrý, ale skvělý! Nebo snad chcete příští dva roky prosedět doma?A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama