Letní výlety za erotikou

15. července 2013 v 13:46 | Lia |  Tipy a sex
Napsala jsem pár tipů, jak si v létě zpestřit sexuální hrátky, tak toho svého povaleče někam zkuste vytáhnout. :-)


1. Louka- dlouhá posečená louka bude nejlepší. Jděte doprostřed a vezměte s sebou deku. Je na vás vidět, ale ne tak moc, aby vás někdo poznal, nebo viděl, co děláte. :-) Akorát pozor na alergii. Můžete si vzít do flašky studenou vodu a trochu svého milého zchladit. :)

2. Venkovní bazén- tam bývají velmi často společné kabinky na převlékání. A co takhle dát si předehru na sluníčku, drážděte ho, když si na sebe budete mazat krém, nebo pomažte jeho :) a až se půjdete společně převléci a sundáte si plavky, tak se prostě neudržíte!

3. Nudné cestování vlakem? - Svého milého nejprve drážděte. Přejíždějte mu rukou po příklopci, líbejte se.. až bude jasné, že to nemůže zůstat jen u toho, tak si v kupé zatáhněte záclonky a zamkněte se. Vše záleží na rychlosti a vzrušení, takže bude nejlepší, když budete mít sukni a zády k němu na něj "nasednete" :-)

4. Koncert- vyberte místo, kde je pod pódiem nejvíce lidí... dobré je i šero :) jděte tam s milým a postavte si ho před sebe (oba čelem k pódiu) a užívejte muziky. Rukou mu nenápadně zajeďte do trenek. Půjde to hladce a nikdo si toho nevšimne.

5. Hra na nové kalhotky- teď je prakticky jedno, které máte zrovna na sobě. :) Až budete sedět někde u stolu v hospůdce s přáteli, tak mu to pošeptejte. Jeho představivost pojede na 100% a nenechá ho to v klidu. Nejlepší bude, když budete mít sukni a jeho ruku prostě stčte pod ní :-) Pro jistotu si můžete dát kabelku na klín. A další scénář už je na vás. Můžete si ho takto nastartovat na doma, nebo si tam najít nějaký odlehlý koutek :-)


A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama