Jak to v chlapovi probudit...

5. července 2013 v 20:11 | Lia |  Jak na muže
Máte pocit, že vám v posteli něco chybí? Vaše touhy jsou silnější a nápaditější, než ty jeho? Chtěla byste víc poloh, vášně, zkoušet všechny možné věci...


Jako první rada bude určitě si s partnerem promluvit. Možná by to bylo lepší po sexu, kdy je ještě erotická nálada na místě. Nebo vyzkoušejte nějakou jednoduchou postelovou hru, kdy odkryjete všechny své touhy. Věřte, že on bude jedině rád, když bude vědět, co se vám líbí a jestli vás má rád, tak vám bude chtít splnit všechny vaše sny. Za to se nemusíte stydět. A jestli vaše přání přejde a nic neudělá, tak je to strašný sobec! A nikdy nebudete v posteli šťastná, takže ho pusťte k vodě.
Má nějaký nedostatek a vy víte, že se za to stydí a že proto pro vás není moc dobrý? Udělějte z tohoto nedostatku přednost. Je trochu silnější? Bude to váš chlapák. :) Je plešatý? Bude to váš herec, který hrál včera toho plešatého milovníka ve filmu.
Když dokážete chválit v sexu, tak budete mít doma nejen sebevědomého chlapa, ale i sexuálního divocha. Když zrovna po sexu moc nevnímá, tak mu druhý den napište sms a oslovte ho třeba (můj sexuální ďáble, tygře apod.) To nenechá jen tak a bude se v posteli cítit lépe a co čeká vás? Bouře vášně, které se budou stupňovat. Když vymyslí nějaký nový scénář, nebo novou polohu, tak mu všechno pochvalte! Stejně tak vy byste čekala, jak bude druhý reagovat. A když je to kladné, tak se nebude bát experimentovat a to je výhra všech výher!


A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama