JAK SBALIT CHLAPA

8. července 2013 v 21:14 | Lia |  Jak na muže
Hlavní je jen jedno... Chlapa balíte vy, ale on musí mít pocit, že vás balí on.


Prvním náznakem- dobrým náznakem, že jste mu nějakým způsobem sympatická je například, když vás pozve na panáka. Je to sice dětinské, ale oni to berou jako velký krok.. a to dost často.
Ale to předbíhám.. Jsme ve fázi, kdy se vám někdo líbí. Neznáte jeho jméno, počet kreditních karet ani nic.. A co udělat. Hlavně si stále nechte rezervu, kdy z toho můžete odejít. Když se na první moment jeví jako sympaťák, tak to může být pěkný tragét. Aby si vás všiml a mohl tam proběhnou takový první kontakt, tak je potřeba takzvaný "očing". Je to sice ohrané, ale zkuste neznámému člověku koukat déle do očí a navíc neuhnout, když se koukne i on.. Tato taktika funguje i na už dříve známé objekty. :)

Takže vy se dostanete do hovoru! Snažte se normálně dýchat, ať vám nezrudne fasáda. :-) Buďte milá, sympatická a hlavně svá. Spíš radši nemluvte moc, než aby jste mu na otázku- jak se máš, řekla děj uplynulých týdnů a on po minutě zíval. Pamatujte, že když se začne rozhlížet, tak ho to asi moc nebaví :-) začněte třeba- ve škole (práci) toho bylo teď moc, ale baví mě to. A hned se může zeptat jakou školu děláte (práci) a to už pak bude pokračovat dobře. Ptejte se i jeho, než aby jste se mu sama chtěla předvést v tom nejlepším světle. To bude první znak, že nejste sobecká.
Až se rozloučíte a on nebude chtít vaše telefonní číslo, tak hned neomdlívejte. Třeba si ho zjistí přes vaše kamarády a bude originální, nebo vás najde na slavném "fejsbuku". Každopádně, pokud se ozve, tak je skoro vyhráno a v případě, že ne, tak počkejte tak týden, aby si nemyslel, že jste nějaká stíhačka a můžete mu napsat. Ale ne jen tak. Musí mít pocit, že byste mu vlastně vůbec nenapsala, kdyby jste nechtěla vědět...(a teď chce vymyslet něco, aby vám poradil, ale musíte vědět, že se v tom vyzná) řekl vám, že ho baví dělat s autama? Nebo pracuje v elektru? To úplně nahrává otázce.
-Ahoj, jak jsme se tuhle bavili, tak si říkal, že rozumíš autům a já si teď nevím rady s mým autem (popř. tátovo), tak jsem se chtěla zeptat a blablabla, ty to určitě budeš vědět. Tímto mu dáte lichotku a on se před váma může předvést, jak je chytrý a když si nebyl jistý třeba jestli ho chcete, tak tímto mu dáte zdravé sebevědomí, aby to alespoň zkusil. Až se pán hezky vypovídá, tak se s nim hned rozlučte a třeba až ten den večer, nebo klidně druhý den mu napište- no a jak se máš? Opět ho nechte vypovídat, on se vás zeptá na auto a teď už je na něm, jestli bude pokračovat v normální konverzaci.
Když ne, tak ho asi nezajímáte ani potom.. Ještě když ho pak někde potkáte, tak můžete dát "očing", řekněte si ahoj, ale opět už to nechte na něm.

No řekněte- chtěla byste někoho, kdo za vámi pořád dolejzá a pořád vám píše a pořád se směje jak měsíček na hno.. ? :-)
Proto ikdyž si spolu pak budete pravidelně psát, tak to je výhra. Hlavně se nezapomeňte v smskách na něco ptát, nebo ji neodesílejte, když si nejste jistá, že k tomu tématu má co říct. Tak se mu bude psát dobře a začnete ho zajímat ještě více. A slohy taky nejsou dobré.. Chlapy to pak spíše otravuje. Ty si přečtou první řádku a odpoví na jednu otázku, kterou si zrovna pamatují. Sms napiště první pouze jednou za čas. To myslim třeba ob dva- tři dny. Aby neměl pocit, že byste ho do něčeho tlačila. A když vám napíše, tak odepište až po pořádné chvííííli, ale vykompenzujete to tím, že budete milá.

A ještě tu máme něco.. Když jste fakt hezká, ale jako opravdu! A když je ten vás idol takzvaný vůdce smečky, tak se zaměřte na jeho méně známého a ošklivějšího kamaráda. Tím se dostanete i ke svému idolu, kdy si vás tímto všimne a bude mu divné, že nejdete po něm, ale po tom kamarádovi.. Budete ho zajímat. Ještě, když s ním občas dáte očing. A to zaručeně.
Tak šťastný lov!


A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Žaneta Žaneta | Web | 4. listopadu 2014 v 17:08 | Reagovat

To je fakt super. :)

2 AndreyClind AndreyClind | E-mail | Web | 11. února 2017 v 22:53 | Reagovat

Мужчины и Женщтны Узнайте все о своем здоровье и самым важном аспекте
в своей жизне
красный корень настойка отзывы    http://levitratab.blogspot.ru/2017/01/blog-post_174.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama