Jak na striptýz?

29. července 2013 v 23:23 | Lia |  Tipy a sex
Striptýz chlapi berou jako něco významného a velice vzrušujícího, ale když se to tak vezme, tak je to jen běžné svlékání :)
Napíši pár tipů, které by měly pomoci i těm méně sebevědomým...
Nejlepší asi bude tlumené světlo. Můžete si pomoci nějakým šátkem, který hodíte přes lampu, nebo ho posaďte před televizi, u které samozřejmě vypnete zvuk. Pro začátek si fešáka trochu připravíme společným tancem, ať se nám rozpálí :)
Na sebe si vezměte nejaké volnější triko, ať se vám lépe svléká a sukni. Samodržící silonky můžete koupit u našich šikmých spoluobčanů za pár korun a uvidíte ten efekt! Celé svlékání tím zpomalíte a čím déle se bude moci kochat, tím lépe. Takže pár pohybů si zkuste před zrcadlem, když budou připadat vtipné vám, tak budou i jemu :) ale jelikož budete polonahá, tak je to vlastně jedno... Natočte se před nim ze všech stran a zkuste se mu přitom občas dívat do očí. Hoši tohle dost vnímají. Takže se velice velice velice pomalu svlékejte a občas zakruťte zadečkem :)
A jak vlastně skončit? ... Jako první varianta- můžete si prostě po tom tanečku kleknout před jeho kalhoty, svléknout je a vyřídit to ústně :)
Druhá varianta je ho stále mučit, což taky jistě uvítá. Ale to budete mít ve svém scénáři, takže mu řekněte, aby vás plesknul přes zadek, líbal prsa, nebo dráždil malou jedním prstem a svou nožkou mu přejíždějte přes penis :) V žádném případě mu nedovolte, aby na vás sahal. Tím to vzrušení ješte prodloužíte a bude čekat, až mu dáte šanci, aby si vás mohl osahat. :) Postavte ho ke zdi a zadečkem přejíždějte přes jeho klín. Bude mít krásný výhled. Když bude ještě pořád u zdi, tak si můžete kleknout a penisem si masírovat prsa...
A ted PŘEKVÁPKO! Třetí varianta je trochu nečekaná, vtipná. mějte svázané vlasy do culíku, ale ne ledajakého. Bude to culík, který uděláte z mini tang. A až budete úplně nahá a on si bude myslet, že má vyhráno, tak si sundejte "gumičku" a navlékněte si je. :)
Jak už to ukončíte jakkoliv, tak vás čeká bouře, protože bude mít pocit, že se vám za to musí odvděčit. :)

Tipy na hudbu:
2) klasika, která neurazí--- http://www.youtube.com/watch?v=bkBYVNrjjIs


A stránka na fb- https://www.facebook.com/Vrbaweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bunnies.cz Bunnies.cz | E-mail | Web | 23. února 2014 v 15:03 | Reagovat

Pokud se chcete opravdu naučit, jak na striptýz, neváhejte se ozvat nám, naučíme Vás to a nebo Vám naše dívky předvedou striptýz na profesionální úrovni.

2 Jana Jana | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 0:23 | Reagovat

Dělala jsem striptýz před přítelem moc se mu to líbilo, je dobré občas utéct od stereotipu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama